O NÁS

Sme jediná firma na trhu, ktorá sa špecializuje na ZÁKAZKOVÚ VÝROBU KVETINÁČOV. Toto zameranie nám umožňuje nachádzať riešenia, ktoré našim zákazníkom ponúkajú absolútnu slobodu vo výbere veľkostí, farieb a tvarov. 

Spoločnosťs ručením obmedzeným POTS s.r.o. bola založená v roku 2001 a za dobu svojej pôsobnosti si vybudovala pevnú pozíciu na poli výroby, dizajnu a obchodu. V roku 2017 vznikla samostatná divízia výroby, ktorú zastrešuje spoločnosť POTS s.r.o. 

Podarilo sa nám zostaviť tým skúsených dizajnérov a remeselníkov, s ktorým dokážeme doslova zázraky. Tiež vďaka tomu sa naším sloganom stala veta: ,,JEDINÝ LIMIT JE VAŠA FANTÁZIA,,

 

KVALITA

Celý výrobný proces zaisťujeme v Českej republike a to nám umožňuje mať jednotlivé fázy produkcie pod kontrolou. Garantujeme tak prvotriednu kvalitu, ktorá je chránená značkou Image title

ČO ROBÍME

Naše veľkoobjemové kvetináče sú určené pre výsadbu rastlín a okrasnej zelene. Slúžiako nadčasový dizajnový prvok, ktorý dotvára celkový vzhľad parkov, záhrad, vonkajších terás a verejných priestranstiev miest. Verejný priestor aj privátna realizácia, všade tam môžete vidieť našu prácu.

KDE POSOBÍME

S našimi výrobkami sa môžete stretnúť v nasledujúcich zemiach:

Česká republika, Slovensko, Poľsko, Nemecko a Rakúsko 

 Image title

 

Naše projekty