Vyrábame kvetináče na zákazku

Kvetináčom sa venujeme od roku 2006 v našom internetovom obchode www.eshop-kvetinace.sk. Vďaka neustále narastajúcemu počtu objednávok sa postupom času zvyšovali tiež nároky našich zákazníkov. Kvetináče na mieru tak boli prirodzeným vývojom našej spoločnosti. Od roku 2012 sme začali pracovať na vývoji foriem, ktoré sme začali využívať v sklolaminátovej výrobe. Od začiatku bolo jasné, že dopyt je predovšetkým po kvetináčoch, ktoré nie je možné kúpiť v žiadnom eshope. Sú to predovšetkým veľké vegetačné nádoby, ktoré majú nadštandardné rozmery, atypický tvar alebo neobvyklú farbu.

V súčasnej dobe sme jediná firma v strednej Európe, ktorá sa špecializuje výhradne na  zákazkovú výrobu kvetináčov. Vďaka našej úzkej špecializácii máme možnosť si na jednotlivých projektoch overovať naše unikátne konštrukčné riešenia, ale tiež rôzne povrchové úpravy.

Sklolaminát

dokonalý materiál pre výrobu kvetináčov

Sklolaminátové kvetináče boli objavené až veľa rokov po tom, čo sa sklolaminát začal využívať na výrobu lodí, listov veterných elektrární alebo napríklad nádob a sudov, odolných voči chemikáliám. Táto záťažová skúška predurčila ďalšie možnosti využitia tohto kompozitného materiálu. Vyznačuje sa predovšetkým veľkou pevnosťou, odolnosťou voči počasiu a nízkou hmotnosťou. Samozrejme je tiež mrazuodolný, čoho dokonale využívame pri výrobe a inštalácii vonkajších sklolaminátových kvetináčov. 

Jeho hlavnou výhodou je mrazuvzdornosť a ľahkosť. Sklolaminátové kvetináče sú jednoduché na údržbu, odolné a farebne stále. Nám dávajú slobodu pre výrobu kvetináčov, presne podľa vašich prianí.

Viac o materiáli

 

Naše výrobné zázemie

Základom je tradičná ručná výroba. Na samom začiatku tohto procesu sú formy, ktoré umožňujú výrobu najrôznejších tvarov a veľkostí kvetináčov. Sklené vlákna (tkaninu) prikladáme na vrstvu živice ručne. Nasleduje tvrdenie a finálna časť patrí povrchovej úprave. 

Veľmi si zakladáme na tradičnej ručnej výrobe a túto ideu podporuje tiež naša ochranná značka HAND MADE STORY (príbeh ručnej výroby). Považujeme za skvelú správu, že v dnešnom globalizovanom svete vyrábame výrobky prvotriednej kvality v centre Európy, v Českej republike. Dáva nám to väčší zmysel, ako prevážať obrie kvetináče cez celý kontinent napríklad z Číny alebo inej ázijskej zeme. Veríme, že budúcnosť takto špecifických odvetví priemyslu je práve v malých manufaktúrach s dôrazom na kvalitu a dokonalý zákaznícky servis.

 

Možnosti zákazkovej výroby kvetináčov

Často sa nás potenciálni zákazníci pýtajú na možnosti našej výroby. V priebehu rokov sme mali jedinečnú príležitosť si vyskúšať najrôznejšie varianty a kombinácie použitia sklolaminátových kvetináčov. Realizovali sme veľké developerské projekty na prestížnych adresách. Máme za sebou tiež špecifické a náročné projekty súkromných strešných terás. Každá z týchto zákaziek má svoje kúzlo a posúva naše možnosti i schopnosti o kúsok ďalej. 

Radi s vami prejdeme váš konkrétny zámer a nájdeme spoločne optimálne riešenie kvetináčov a truhlíkov pre váš dom alebo záhradu. Budeme s vami hovoriť o optimalizácii počtu kvetináčov a o všetkých ďalších aspektoch vašej prípadnej zákazky. Za hlavnú výhodu zákazkovej výroby považujeme úplnú slobodu vo výbere a voľbe tvarov, rozmerov a farieb kvetináčov.

Tešíme sa na spoluprácu.

Pošlite nám dopyt

 

Ako to s nami prebieha?

1 - Zašlite nám dopyt

Pošlite nám svoju predstavu cez dopytový formulár, aby sme dokázali kvetináče naceniť. Potrebujeme poznať tvar, rozmery, farbu (si vyberiete z RAL vzorkovníka) a počty kusov. Voliteľné príslušenstvo si potom už vyberiete z ponuky.

 

2 - Zasielame potvrdenie, alebo rovno cenovú ponuku

Pokiaľ sú kvetináče z vopred definovaných tvarov a je u nich všetko jasné, obratom vám pošleme cenovú kalkuláciu. Následne sa s vami spojíme, zodpovieme vaše otázky a prejdeme spoločne detaily vášho dopytu.

V prípade, že tvar kvetináčov je atypický, spojíme sa s vami a celú zákazku budeme riešiť individuálne až do finálnej cenovej ponuky.

V ponuke sa vždy dozviete aj aktuálne možný termín dodania.

 

3 - Objednávka a výroba

Akonáhle je všetko jasné a pošlete nám objednávku, pustíme kvetináče do výroby.

 

4 - Včas sa ozveme

S predstihom se vám ozveme a dohodneme detaily potrebné pre hladký priebeh inštalácie na mieste a odovzdanie zákazky.

 

Hotovo,
odovzdáme vám kompletnú inštaláciu kvetináčov presne podľa vašich prianí. Pre vás úplne bez starostí.

Máte predstavu o kvetináčoch na mieru?

Pošlite nám nezáväzný dopyt