PREČO PRÁVE SKLOLAMINÁT?

PREDNOSTI SKLOLAMINÁTOVÝCH KVETINÁČOV


1.      NÍZKA HMOTNOSŤ

Sklolaminátové kvetináče sú ľahké, takže aj u nádob väčších rozmerov je zaistená veľmi jednoduchá manipulácia. Čoje však dôležité. Samotné kvetináče zbytočne nepreťažujú miesto, kam sú inštalované. Predovšetkým u strešných terás a záhrad je tento faktor kľúčový.


2.      FLEXIBILITA VÝROBY – MOŽNOSŤ VÝROBY LEN 1 KUSU 

Jednou z našich hlavných predností je know- how na výrobu foriem, ktorá nám umožňuje cenovo dostupnú produkciu tiež malých sérií výrobkov, alebo napríklad aj jednotlivých kvetináčov. Naši zákazníci majú preto úplnú slobodu a nemusia pri výbere robiť žiadne kompromisy.


3.      MOŽNOSŤ VÝBERU FARBY, TVARU, VEĽKOSTI 

žiadny iný materiál Vám neumožní takú variabilitu a možnosť individuálnej voľby. Pokojne si vymýšľajte, možné je prakticky čokoľvek.

4.      MRAZUODOLNOSŤ

Sklolaminát je odolný voči extrémnym klimatickým podmienkam. V zime mráz -20 a v lete slnko + 40? Žiadny problém. To je dôvod, prečo sú výrobky z neho doslova predurčené k celoročným vonkajším inštaláciám.

5.      JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

Tento materiál nie je porézny, takže sa hladký povrch veľmi ľahko udržuje. A to je hlavné. Ani časom sa vzhľada vlastnosti nemenia.

6.      PEVNOSŤ  -  ODOLNOSŤ VOČI NÁRAZU A POŠKODENIU

Pevnosť našich výrobkov je daná okrem samotných vlastností sklolaminátu tiež praxou overenou znalosťou technológie výroby. Naše kvetináče sú vyrábané ako monolity, takže nemôže dôjsť k poškodeniu spojov alebo miest, kde dochádza k najväčším tlakom. Proste dokonalý výrobok s neobmedzenou životnosťou.

7.      100 % VODOTESNOSŤ

 Sklolaminát je pri dodržaní správneho výrobného postupu vodotesný. Tento fakt uľahčuje použitie sklolaminátových kvetináčov v interiéri.

 

 A ČO MÁME NA SKLOLAMINÁTOVÝCH KVETINÁČOCH NAJRADŠEJ MY? MAJÚ SCHOPNOSŤ ZMENIŤ MIESTO, KDE ŽIJEME K LEPŠIEMU

Pozrite si naše realizácie

Naše projekty