FAQ - NAJČASTEJŠIE KLADENÉ OTÁZKY

DOPRAVA KVETINÁČOV – bezpečnosť prepravy

Dopravu zaisťujeme vlastnými vozmi, alebo využívame paletovú prepravu. S ohľadom na náročnosť výroby máme dokonale vyriešenú ochranu jednotlivých výrobkov tak, aby sme prípadné riziko poškodenia znížili na minimum. Kvetináče balíme do polystyrénových obalov a pridávame ochranné rohy. Úspešnosť doručenia je tak zaručená.

DOPRAVA KVETINÁČOV – cena

Záleží vždy na počte prepravovaných kvetináčov a na ich veľkosti. Cena za dopravu je neodlúčiteľnou súčasťou každej našej cenovej ponuky. Orientačne môžete počítať so sumou 15,-EUR až 20,- EUR za nádobu.

DODACIA LEHOTA – od záväznej objednávky

Dodacia doba je štandardne 21 dní – 30 dní od záväznej objednávky. Presný termín je vždy súčasťou cenovej ponuky.

PLATOBNÉ PODMIENKY – platba zálohy

Po odsúhlasení cenovej ponuky Vám vystavíme zálohovú faktúru na 50 % celkovej čiastky. Po kompletnej dodávke a prevzatí kvetináčov Vám vystavíme konečnú faktúru, ktorá má splatnosť 10 dní.

PLATOBNÉ PODMIENKY – platba do zahraničia

Kvôli zachovaniu maximálneho komfortu pre našich zákazníkov máme v každej zemi, v ktorej pôsobíme firemný účet, takže pre našich zákazníkov je každá platba prevodom rýchla a bezpečná.

AKO JE TO S DPH PRI OBJEDNÁVKE DO NEMECKA, RAKÚSKA ALEBO NA SLOVENSKO?

V prípade, že naše výrobky nakupuje firma, ktorá je v niektorej zemi EU platcom DPH, predávame kvetináče bez DPH. Potrebujeme iba registračné číslo platiteľa príslušnej dane.

AKÁ JE CENA DOPLNKOVEJ VÝBAVY KVETINÁČOV?

Vždy záleží na konkrétnej zákazke, na veľkosti nádob a na ich počte. Určite vám však uľahčíme orientáciu.

Odtokové otvory – sú vždy v základnej cene nádoby
Izolácia + 10 % ceny kvetináča
Samo zavlažovací systém + 10 % ceny kvetináča
Príplatok za povrchovú úpravu lesk + 10 % ceny kvetináča
Zvýšené dno kvetináčov + 10 % ceny kvetináča
Kolieska – záleží na veľkosti nádoby. Cena sa pohybuje od 1000,- Kč do 3 000,- Kč ( vždy za set 4 koliesok)

JE MOŽNOSŤ ZAPOŽIČIAŤ SI VZOROVÝ KVETINÁČ?

Pokiaľ má niektorý z našich potenciálnych zákazníkov záujem, pošleme mu na požiadanie vzorku materiálu, alebo vzorový kvetináč. Je to ideálna možnosť, ako poznať naše výrobky a zoznámiť sa tak s kvalitou našej produkcie.

AKÉ VEĽKÉ KVETINÁČE VYRÁBATE?

Nemáme žiadne limity, týkajúce sa veľkosti nádob. Veľmi často však býva problém s manipuláciou priamo na mieste určenia, alebo s váhou. To je dôvod, prečo býva výhodnejšie rozdeliť napríklad 1 päť metrový kvetináč na 2 dva kvetináče s dĺžkou 2,5 metra. Radi Vám poradíme a nájdeme optimálne riešenie.

AKÉ MÔŽU BYŤ FARBY KVETINÁČOV?

Jedna z výhod a prednosťou našej výroby je úplná sloboda vo výbere farieb. Vodítkom je pre nás univerzálne používaný RAL vzorkovník, kde každá farba má svoj odtieň. Stačí si vybrať. Pokiaľ vzorkovník nemáte k dispozícii, radi Vám ho požičiame.

SÚ OBJEDNÁVKY LIMITOVANÉ MINIMÁLNYM POČTOM?

Je možnosť objednávať aj jednotlivé kvetináče, takže veľmi často vyrábame aj samostatné modely. Objednať je možné samostatne aj jeden kvetináč.

Naše projekty