FAQ

DOPRAVA KVETINÁČOV – bezpečnosť prepravy

Dopravu zaisťujeme vlastnými vozmi, alebo využívame paletovú prepravu. S ohľadom na náročnosť výroby máme dokonale vyriešenú ochranu jednotlivých výrobkov tak, aby sme prípadné riziko poškodenia znížili na minimum. Kvetináče balíme do polystyrénových obalov a pridávame ochranné rohy. Úspešnosť doručenia je tak zaručená.

DOPRAVA KVETINÁČOV – cena

Záleží vždy na počte prepravovaných kvetináčov a na ich veľkosti. Cena za dopravu je neodlúčiteľnou súčasťou každej našej cenovej ponuky. Orientačne môžete počítať so sumou 15,-EUR až 20,- EUR za nádobu.

DODACIA LEHOTA – od záväznej objednávky

Dodacia doba je štandardne 21 dní – 30 dní od záväznej objednávky. Presný termín je vždy súčasťou cenovej ponuky.

PLATOBNÉ PODMIENKY – platba zálohy

Po odsúhlasení cenovej ponuky Vám vystavíme zálohovú faktúru na 50 % celkovej čiastky. Po kompletnej dodávke a prevzatí kvetináčov Vám vystavíme konečnú faktúru, ktorá má splatnosť 10 dní.

PLATOBNÉ PODMIENKY – platba do zahraničia

Kvôli zachovaniu maximálneho komfortu pre našich zákazníkov máme v každej zemi, v ktorej pôsobíme firemný účet, takže pre našich zákazníkov je každá platba prevodom rýchla a bezpečná.

AKO JE TO S DPH PRI OBJEDNÁVKE DO NEMECKA, RAKÚSKA ALEBO NA SLOVENSKO?

V prípade, že naše výrobky nakupuje firma, ktorá je v niektorej zemi EU platcom DPH, predávame kvetináče bez DPH. Potrebujeme iba registračné číslo platiteľa príslušnej dane.

AKÁ JE CENA DOPLNKOVEJ VÝBAVY KVETINÁČOV?

Vždy záleží na konkrétnej zákazke, na veľkosti nádob a na ich počte. Určite vám však uľahčíme orientáciu.

Odtokové otvory – sú vždy v základnej cene nádoby
Izolácia + 10 % ceny kvetináča
Samo zavlažovací systém cca + 30 % ceny kvetináča
Príplatok za povrchovú úpravu lesk + 10 % ceny kvetináča
Zvýšené dno kvetináčov + 10 % ceny kvetináča

JE MOŽNOSŤ ZAPOŽIČIAŤ SI VZOROVÝ KVETINÁČ?

Pokiaľ má niektorý z našich potenciálnych zákazníkov záujem, pošleme mu na požiadanie vzorku materiálu, alebo vzorový kvetináč. Je to ideálna možnosť, ako poznať naše výrobky a zoznámiť sa tak s kvalitou našej produkcie.

AKÉ VEĽKÉ KVETINÁČE VYRÁBATE?

Nemáme žiadne limity, týkajúce sa veľkosti nádob. Veľmi často však býva problém s manipuláciou priamo na mieste určenia, alebo s váhou. To je dôvod, prečo býva výhodnejšie rozdeliť napríklad 1 päť metrový kvetináč na 2 dva kvetináče s dĺžkou 2,5 metra. Radi Vám poradíme a nájdeme optimálne riešenie.

AKÉ MÔŽU BYŤ FARBY KVETINÁČOV?

Jedna z výhod a prednosťou našej výroby je úplná sloboda vo výbere farieb. Vodítkom je pre nás univerzálne používaný RAL vzorkovník, kde každá farba má svoj odtieň. Stačí si vybrať. Pokiaľ vzorkovník nemáte k dispozícii, radi Vám ho požičiame.

SÚ OBJEDNÁVKY LIMITOVANÉ MINIMÁLNYM POČTOM?

Je možnosť objednávať aj jednotlivé kvetináče, takže veľmi často vyrábame aj samostatné modely. Objednať je možné samostatne aj jeden kvetináč.